Alt Coin

Vitalik Buterin, Bu 2 Altcoin’e Dikkat Çekti: Yardım Ettim!

Vitalik Buterin, Dogecoin‘in Proof-of-Stake geçişine yardım ettiğini doğruladı. Pay İspatı (PoS) ağı, büyük kripto para üniteleri ortasında giderek daha fazla benimseniyor ve giderek daha fazla kişi faal olarak buna geçiyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Vitalik Buterin yardım etti

Bir röportajda Dogecoin’in (DOGE) topluluk staking ile bir Proof-of-Stake ağına geçmeyi hedeflediğini açıklayan Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e nazaran, çabucak hemen her büyük kripto para ünitesinin artık PoS’a geçiş planı var. Ethereum kurucusu şunları söyledi:

Biri hariç her büyük kripto para ünitesinin, Proof-of-Stake’e geçmek için faal bir planı var. Ethereum‘un Proof-of-Stake olduğunu ve Dogecoin’in planlarının ilerlediğini ve Zcash’in planlarının daha da ilerlediğini öğrendikten sonra, argümanları yapmak daha da kolay olacak sanırım.

Buterin, geçen yıl Noel’de yayınlanan ve daha fazla kişinin Dogecoin ağını yönetmeye katılmasına müsaade verecek bir PoS ‘Topluluk Staking’ versiyonu için DOGE teklifini yürütme stratejisini ana sınırlarıyla belirten bir teklife atıfta bulundu. Buterin “Son vakitlerde topluluk staking oluşturmak için Vitalik Buterin ile işbirliği içinde Dogecoin Foundation isimli bir şey yayınladılar” dedi.

Buterin, DOGE’nin ortak yaratıcısı Billy Markus ve Tesla (NASDAQ: TSLA) CEO’su Elon Musk’ın yasal ve finansal çıkarlarını temsil eden Jared Birchall ile birlikte Dogecoin Vakfı’na danışmanlık yapıyor. Bilhassa Tesla, kısa müddet evvel birtakım “ürünlerini” Dogecoin ile satın alınabilir hale getirdi. Finbold geçen yıl, Vitalik Buterin’in Dogecoin’in Ethereum teknolojisinin yardımıyla mümkün olan en kısa müddette bir PoS konsensüs sistemine geçeceğini umduğunu bildirdi. Ayrıyeten Dogecoin blockchaininde süreç suratlarını hızlandıracağına inandığı bir ETH-DOGE köprüsü önerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.