Alt Coin

Vitalik Shiba Inu Destanında Büyük Gelişme: SHIB’leri Aldı!

Ethereum’dan Vitalik Buterin, Crypto Relief fonuna yaptığı büyük Shiba Inu bağışından 100 milyon dolar geri aldı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

CryptoRelief 100 milyon dolarlık SHIBA fonunu bana geri gönderiyor. CryptoRelief’in mevcut eksiksiz çalışmasını dünya çapında kimi yüksek riskli, yüksek ödüllü Covid bilimi ve yardım projeleriyle tamamlamak için bu fonları bilim danışmanlarının yardımıyla ferdî olarak dağıtmayı planlıyorum.

Milyarder, geri aldığı Shiba Inu token’lerini ne yapacak?

Kelam konusu yardım fonunu oluşturan Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Hindistan’ın katkıda bulunabileceği projelerin kapsamını sınırlayan maddelerine uyma gereğini açıklıyor. Tıpkı vakitte, bir Kanada vatandaşı olan Vitalik Buterin, bağışlar konusunda daha fazla hürlüğe sahip ve bu da daha riskli bahisler yapmasına müsaade verecek:

Vitalik’in Hintli olmaması nedeniyle, daha süratli karar verebilir ve daha yüksek riskli fakat yüksek getirisi olan projelere daha süratli bir halde dağıtım yapabilir.

Vitalik Buterin, fonları aşı, havalandırma, hava filtreleme ve başka alanlarda araştırma ve geliştirmeye odaklanan projelere yönlendirecek olan ‘Balvi’ isimli bir tertibin kurucu ortağı olduğunu söylüyor. 100 milyon dolarlık toplam fiyat USD Coin’e (USDC) çevrildi, bu da gelecekteki bağışların SHIB tokeni üzerinde satış baskısı yaratmayacağı manasına geliyor.

Genç milyarder, pandemi odaklı yardım fonuna 1 milyar dolarlık SHIB bağışladıktan sonra Mayıs ayı başlarında epey heyecan yarattı. Fakat, fiyat oynaklığı ve ahenk problemleri nedeniyle cömert bağışı hakikaten nakde çevirmek zordu. Lex Fridman ile yaptığı bir podcast’te Buterin, sahip olduğu köpek paralarının milyarlarca bedelinde olduğunu nasıl anladığını ve onlarla ‘gerçekten düzgün şeyler’ yapmaya karar verdiğini hatırladı:

Bu köpek token’lerini gördüm ve gitgide daha fazla insanın onlar hakkında konuştuğunu ve bir noktada bu şeylerin milyarlarca dolar pahasında olduğunu fark ettim ve bununla yapabileceğiniz hakikaten çok uygun şeyler var. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.