Kripto Haber

Voyager Digital, Yatırımcıları Alım Satım Ücretleri Konusunda Yanıltıcı Olduğu İddiasıyla Dava Ediyor

Halka açık kripto para borsası Voyager Digital, 24 Aralık’ta Miami federal mahkemesinde açılan bir davaya göre, işlemlerinde gizli ücretler alındığı iddiasıyla toplu dava önerisiyle karşı karşıya.

  • Florida’da ikamet eden Mark Cassidy adına açılan dava, Voyager’ın kullanıcılar için komisyonsuz bir platform olduğunu iddia etmesine rağmen, yayılmayı (veya “teklif” ve “satış” fiyatı arasındaki fark) kasıtlı olarak geniş.
  • Bu uygulamalar, muhtemelen Voyager’ın rakiplerinin ifşa edilen komisyonlardan, dava masraflarından topladıklarından daha fazla gizli komisyon yaratır. Davanın uzmanlarından biri, Voyager’ın müşterilerine verilen zararın 1 milyar doları aşabileceğini tahmin ediyor.
  • Voyager’ın baş iletişim sorumlusu Michael Legg, CoinDesk’e şunları söyledi: “Bu eylem kesinlikle sahtedir ve hiçbir değeri yoktur. Bu konuyu uygun kanunî kanallardan halletmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. ”
  • Cassidy, “Voyager Davalılarının haksız ve aldatıcı pazarlama ve satış uygulamalarına son vermek için tebligat ve ihtiyati tedbirle birlikte kendisi için tazminat istiyor. ”

Daha fazlasını okuyun: Voyager Digital Posts Mali Çeyrek Geliri 65$. 6M, Rehberlik Kapsamında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.