Alt Coin

WatcherGuru: Bu 17 Altcoin, 2022’de Milyonerler Doğurabilir!

Twitter’da 380 bini aşkın kişinin takip ettiği kripto para hesabı WatcherGuru, yakın vakitte attığı tweet’inde Bitcoin ve 17 altcoin projesinin insanları milyoner yapacağını argüman etti. Bu altcoin’lerin ortasında metaverse coin’leri ve göğüs coin’ler de yer alıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Watcher Guru, bu altcoin projelerine dikkat çekti: Birçok milyoner olacak

Watcher Guru isimli Twitter hesabı, yakın vakitte yaptığı bir paylaşımda 15 altcoin’i listeleyerek bunların yatırımcılarının 2022’de milyoner olacağını söyledi. Dikkat çekilen altcoin’leri paylaşmadan evvel, bunların rastgele birini milyoner yapacağına dair asla bir garanti bulunmadığını, bu türlü bir şeyi kestirim etmenin imkansıza yakın olduğunu, piyasaların hayli değişken ve riskli olduğunu belirtmekte yarar var. Herkesin yatırımlarını kendi araştırmaları doğrultusunda yapması gerekiyor.

Watcher Guru’nun listesindeki birinci kripto para, piyasa bedeli ile en büyük coin olan Bitcoin (BTC) oldu. Kullanıcının listesinde ikinci sırayı en büyük altcoin Ethereum (ETH) aldı. Bunların akabinde Binance Coin (BNB), Polygon (MATIC) ve Solana (SOL) geldi. Metaverse alanının popülarite kazanmasıyla yükselen The Sandbox (SAND) da listede yer alan coin’lerden oldu. Crypto.com borsasının kripto parası CRO, Avalanche (AVAX), Cardano (ADA), XRP ve VeChain (VET)’e dikkat çekildi. Öne çıkan metaverse projelerinden biri olan Decentraland (MANA) de listede yerini aldı.

Listenin sonlarına yanlışsız odak göğüs coin’lere kaymış üzere görünüyor. Watcher Guru’ya nazaran Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI), Kishu Inu (KISHU) ve Saitama (SAITAMA) da 2022’de “yatırımcılarını milyoner yapabilecek coin’lerden”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.