Bitcoin

Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Para Tahminleri!

Kripto para 2021’de büyük bir yıl geçirdi. Musk ve Cuban’ın açık takviyesi sayesinde Bitcoin süratle yükseldi. SHIB ve DOGE’un popülaritesi tavan yaptı. Fakat Yahoo Finance kripto para ünitesi uzmanı Jennifer Schonberger, 2022’nin kripto için daha da büyük bir yıl olabileceğini varsayım ediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Schonberger’in 2022’de SHIB ve genel kripto piyasalar için iddiaları

Analiste nazaran kripto daha büyük ve daha yaygın olacak. Schonberger, “…nüfusun yaklaşık %60’ı gelecekte kripto para ünitesi alımları yapmaya ilgi gösteriyor. 2022’den itibaren kripto ödeme sisteminin aktif bir kesimi olmaya başlayacak” diyor. Schonberger, kriptonun internet kadar ana akım olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Analist, “Kripto, internet üzere yavaş yavaş hayatımıza entegre edilecek” diyor. Ona nazaran, kriptonun daha yaygın hale gelmesinin nedenlerinden biri, yakın gelecekte daha sistemli ve daha az değişken hale gelmesinin olası olmasıdır. Analiste nazaran kriptoyu bilhassa Z Jenerasyonu ve bayanlar kucaklayacak. Schonberger, “Z Jenerasyonu bir bütün olarak evvelki kuşaklara nazaran teknolojiye daha fazla erişime sahip ve bu da kriptonun çekiciliğinde büyük rol oynayabilir. Hem bayan hem de Z jenerasyonu kullanıcılarında kıymetli bir artış görülüyor” diyor.

Analiste nazaran göğüs coinler süreksiz bir durum değil. Bilhassa DOGE ve SHIB kalıcı olmak için kripto piyasanın bir modülü haline geldi. Schonberger’e nazaran evvelden, kripto piyasalarda her şey Bitcoin ve Ethereum’dan ibaretti; lakin 2021’de öteki birkaç kripto para popülerlik kazandı. Örneğin, Dogecoin bir latife olarak başladı, fakat şu anda piyasa bedeli açısından 30 milyar dolarlık bir değerleme ile 10. en büyük kripto para ünitesi. Analist diyor ki:

Bir kripto para ünitesi saygın olsa bile, her vakit bir risk olacağını unutmayın. Günün sonunda risk toleransınızı tartmanız gerekiyor. Bunun için güçlü bir mideye ve uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.