Alt Coin

Yatırım Danışmanı: Bu 7 Altcoin’e Fokuslanın! Tepeleri Görebilirler

Kripto para ünitelerine yatırım yapmak, paçavraları zenginliğe yahut zenginlikleri paçavralara dönüştürebilir. Bir yatırım danışmanlığı firmasının lideri olan Craig Kirsner, uzun müddettir kripto yatırımcısı ve epey boğa. Kriptokoin.com olarak Craig Kirsner’in, boğa eğiliminde olduğunu söylediği yedi altcoin projesine ait değerlendirmelerini okuyucularımız için hazırladık.

Craig Kirsner’in önder kripto hakkındaki değerlendirmeleri

Craig Kirsner, vermiş olduğu yakın tarihli bir röportajda çok fazla spekülasyon olduğunu söylüyor. Yatırım danışmanına nazaran, açıkçası, beşerler para kazanmak için satın alıyor ve bu işten tonlarca para kazanan beşerler var. Kripto, Craig Kirsner’ın işinde tabu olabilir, lakin bu onu kendi başına yatırım yapmaktan alıkoymuyor. Varlık danışmanı, sıfıra gidebileceğini bilmesine karşın net kıymetinin %5’ini kripto para ünitelerinde tuttuğunu tabir ediyor.

Öbür Bitcoin boğaları üzere Craig Kirsner de, kısmen Federal Rezerv süratle para bastığından doların zayıflamasıyla ilgili telaşlar nedeniyle, tokenin 2021’de 100.000 dolara yaklaşacağına ikna oldu. Eylül ayında Bitcoin’in yılın son dört ayında 90.000 dolara ulaşacağına inandığını söylemişti, fakat bu varsayım asla gerçekleşmedi. Craig Kirsner, Bitcoin fiyat maksadının Fed’in süratle yükselen enflasyona yansısı nedeniyle sabit kaldığını belirtiyor:

Tıpkı piyasanın son birkaç hafta içinde, destekleyici olmayan bir Fed haberlerini ve yükselen faiz oranlarını sindirdiği için bir darbe alması üzere, Bitcoin de tüm yüksek takdir edilen varlıklarla birlikte reaksiyon veriyor. Her şey geri çekildi.

“Teoride, Bitcoin üzere dijital varlıklar enflasyona karşı muhafaza sağlamalı, gerçekte ise durum bu türlü değil üzere görünüyor” diyen yatırım danışmanı, Ekim enflasyon bilgilerinin 10 Kasım’da açıklanmasından bu yana Bitcoin’in %36 düştüğünü belirtiyor. Lakin bunun nedeninin, Bitcoin’in enflasyona karşı daha az ve ABD dolarına karşı ise daha fazla bir hedge üzere olmasından kaynaklandığını söz ediyor.

Craig Kirsner, benimseme oranları arttıkça yatırımcıların giderek daha fazla Bitcoin’e yöneleceğinden emin. MassMutual üzere bahadır yatırımcılar kripto piyasasına girerken, Craig Kirsner, daha geniş bir yatırımcı yelpazesinin dijital paralara ısınmasının yalnızca bir vakit problemi olduğuna inanıyor.

Kripto piyasası büyüdükçe izlenecek altcoin projeleri

Milyarlarca dolarlık soru: Gelecek hakikaten kripto ise, hangi tokenler daha güzel olacak? Hangi altcoin projelerinin on yıl içinde başarılı olacağını iddia etmek, 2000 yılında hangi teknoloji firmalarının teknoloji balonundan sağ çıkacağını kestirim etmeye benziyor. Yüksek derecede katılık ile kestirimde bulunmak imkansız olsa da, Craig Kirsner denemeye istekli.

Craig Kirsner 2022’de boğa eğiliminde olduğunu söylediği yedi altcoin projesine ait tezlerini ve görüşleri paylaşıyor. Yatırım danışmanı, Ethereum, Cardano ve Litecoin olmak üzere üç adedine sahip olduğunu ve yakında öbür dördünde durum alabileceğini söylüyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum katiyetle Bitcoin’e en güzel alternatif ve herkes onu kullanıyor. En büyük değil, ancak çok yaygın olarak kullanılıyor. Bunun yerini Solana ve hatta Cardano alabilir. Muhakkak yerinden edilebilir. Bunlardan rastgele birine girdiğinizde, içinde bulunduğunuz bir noktayı seçmelisiniz. Ve sonra en kıymetli şey, şayet belli bir düzeye giderse, ya çıkın ya da çıkışta biraz kar elde edin. Bu her vakit düzgün bir kuraldır. Ve sonra, belli bir noktayı geçerse, dışarı çıkın dediğiniz bir nokta da olmalı.

Cardano (ADA)

Cardano’nun Ethereum’a meydan okumak için çok fazla vaadi var. Üçüncü kuşak kripto üzere. Yani Bitcoin birinci kuşak, Ethereum ikinci kuşak, Cardano sahiden üçüncü jenerasyon. Bu yüzden Cardano’da bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Ölçeklenebilirliği, güvenliği ve sürdürülebilirliği düzgünleştiren, daha fazla kullanışlılık yaratan, kusurları gideren ve verimsizlikleri gideren özellikleri nedeniyle Cardano kripto para piyasasının Rolls-Royce’udur.

Litecoin (LTC)

Litecoin, temelde kullanım ve tasarım açısından Bitcoin ile neredeyse birebir. Lakin daha kısa bir süreç onay müddetine ve potansiyel olarak çok daha düşük maliyetlere sahip. Piyasa şartlarına bağlı olarak 50 kata kadar daha düşük maliyet olabilir.

Voyager Token (VGX)

Bu altcoin, trade etmek için en yeterli platformlardan biri ve kendi Voyager token’lerine sahipler. Mutlaka kimi fırsatlara da sahipler. Voyager’ın değişim platformu alanında büyük bir oyuncu olma potansiyeline sahip olduğunu ve lokal tokenine girmek için ‘hala erken’ olduğunu düşünüyorum.

Terra (LUNA)

Blockchain protokolü Terra, dijital ödemelerdeki 2021 ivmesini geliştirebilir. Altcoin en sevdiğim kripto para. Zira ‘daha düşük fiyatlar, daha fazla istikrar ve meselesiz hudut ötesi takaslar sunuyor ve en çok kullanılanlardan biri. Ayrıyeten çok güzel bir gruba sahip.

Solana (SOL)

Bu ağın suratı ve ölçeği, onu Ethereum için en büyük tehditlerden biri haline getiriyor. Solana gittikçe hızlanıyor. Bank of America çıktı ve düşük maliyeti ve kullanım kolaylığı nedeniyle dijital varlık ekosisteminin Visa’sı olabileceğini söyledi. Ve şu anda kesim önderi olarak saniyede 65.000 süreci destekleyebileceklerini sav ediyorlar.

Near Protocol (NEAR)

Yüksek suratlar, düşük fiyatlar talep ediyorlar. NEAR muhakkak yeni tecrübeler yaratmanın bir yolu üzere görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.