Alt Coin

Yatırım Devi: Bu 2 Altcoin, ‘Muazzam Büyüme’ İçin Hazır!

Kripto para yatırım devi Pantera Capital, 2022’de Solana (SOL) ve Near üzere Ethereum (ETH) rakipleri için yükseliş bekliyor. Pantera Capital, bu altcoin projelerinde neden boğa eğilimli olduğunu da ayrıntılandırıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Pantera Capital, bu altcoin projelerinde yükseliş bekliyor!

Pantera ortağı Paul Veradittakit, yatırımcılara yazdığı son mektubunda, rakip akıllı kontrat platformlarının, merkezi olmayan finansta (DeFi) kilitlenen toplam kıymetin (TVL) yalnızca %63’ünü oluşturan Ethereum’un pazar hissesini yok ettiğini söylüyor.

Paul Veradittakit, Ethereum‘a daha süratli ve daha ucuz bir alternatif olmayı hedefleyen Solana’nın (SOL), ekosistemindeki artan proje sayısıyla bilhassa 2022’de büyümeye hazır olduğunu söylüyor. Paul Veradittakit bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Eşsiz süreç hacmi sunan Solana, inanılmaz bir 2021 gördü. Nisan 2020’de süreç görmeye başladığında 0,22 ABD dolarına kıyasla Kasım’da 15 milyar dolarlık en yüksek TVL’ye ve 260 dolarlık en yüksek fiyata ulaştı. Solana topluluğundaki son faaliyetler (lansmanlar dahil), Merkezi olmayan toplumsal medya ve oyun için devasa fonlar, ekosistemin önümüzdeki yıl muazzam bir formda büyümeye devam edeceğini gösteriyor.

Paul Veradittakit, Near’ın da patlamaya hazır olduğunu söylüyor

Paul Veradittakit, Nisan ayında kripto paraların Blockcchain’ler ortasında transferini sağlayan Rainbow Bridge’i başlatan Near’ın da patlamaya hazır olduğunu söylüyor. Paul Veradittakit bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NEAR’ın Rainbow Bridge’i üzere (çok farklı ağlar ortasında birlikte çalışabilirliği sağlayan) köprüler, likiditeye erişimi genişleterek ve dijital varlıkların daha kolay birleştirilebilirliğini sağlayarak Ethereum olmayan ekosistemlerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak. NEAR’daki Aurora üzere Ethereum sanal makine (EVM) platformları, Ethereum tabanlı DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) öbür zincirlerde başlatılmasını her zamankinden daha kolay hale getirerek DeFi içinde zincirler ortası etkileşimi artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.