Alt Coin

Yatırım Devleri Bu DeFi Altcoin’ine Yüzmilyonları Akıttı!

NEAR Protocol (NEAR), yatırım şirketi Three Arrows Capital’ın fonlama cinsinde 150 milyon dolar topladı. Yatırımcılar ortasında Alameda Research, Andreessen Horowitz ve Three Arrows Capital üzere yüksek profilli şirketler bulunuyor. Altcoin projesi böylelikle DeFi odaklı bir ilerlemeye hazırlık olarak en büyük kripto para yatırımcılarından kıymetli ölçüde fon sağlamayı başardı. Haber eşliğinde NEAR fiyatı 20 dolar direncini aşındırıyor.

Yatırımcılar, DeFi odaklı altcoin projesine ağır ilgi gösterdi

Finansmanın özel bir token satışı yoluyla gerçekleştiği bildiriliyor. Protokole gösterilen ağır ilginin göstergesi olarak yatırımlar iki haftada tamamlandı. Mevzuyla ilgili olarak Dragonfly’ın Genel Ortağı Ashwin Ramachandran şunları söylüyor:

Near, teknoloji açısından mükemmel bir iş çıkardı ve mevcut teknolojik yenilik seviyelerini yansıtan bir geliştirici, kullanıcı ve ekosistem benimseme seviyesine ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz.

DeFi ekosistemi

Fon toplama, kendisini bir kullanıcı akışı ve DeFi protokolleri için pozisyonlandırmaya çalışan, epey düzgün sermayelendirilmiş bir ekosistemin en son prosedürüdür. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Ekim ayında, geliştiricilerin Ethereum tabanlı mukaveleleri fork’la ayırmasını ve Solidity kodunu Blockchain’lere yerleştirmesini sağlayacak olan Near’s Aurora, 12 milyon dolar topladı. Ek olarak, Near, DeFi hibelerine ve likidite madenciliğine ayrılan 350 milyon dolar ile ayın ilerleyen saatlerinde 800 milyon dolarlık bir ekosistem fonu duyurdu.

NEAR fiyatı 20 dolara yaklaşıyor

Şirketlerin NEAR tokeni kaç dolardan satın aldığı hakkında bir bilgi paylaşılmadı. Tekrar de, haberler eşliğinde NEAR’ın fiyatı fırladı ve şu anda 20 doları hedefliyor. Süreç randımanını ölçeklendirmek için oluşturulan 1. katman projelerinden NEAR Protocol, yaklaşık 12 milyar dolar piyasa bedeliyle, 18.en büyük kripto para ünitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.