Bitcoin

Yatırım Fonu Devinin Yöneticisi: Bu Altcoin’in Pahası Düşük!

Yatırım fonu devi Fidelity Investments’ın yöneticisi Jurrien Timmer, yakın tarihli tweet’lerinde piyasa bedeline nazaran en büyük altcoin projesi Ethereum’un Bitcoin’e kıyasla düşük pahalı olduğunu savundu. Timmer, savlarını bir dizi tarihî metrikle ayrıntılandırıyor. İşte ayrıntılar…

Jurrien Timmer, Ethereum’un pahasının düşük olduğunu söylüyor

Fidelity Investments’ın yöneticisi, yakın tarihli tweet’lerinde şu metrikleri paylaştı ve yorumladı:

Bu yılki dalgalı fiyat hareketine karşın, Bitcoin ağı sürat kesmeden büyümeye devam ediyor. Metcalfe Yasası uyarınca, bu büyümenin Bitcoin’in değerlemesini desteklemeye devam etmesini bekliyorum.

İkinci kısım:

Fiyata bakma eğilimindeyiz, lakin benim için değerleme metriklerle alakalıdır. Burada Bitcoin’in “fiyat-ağa” oranını görüyoruz. Bitcoin’in temelleri, meteorik fiyat kazanımlarının birçoklarını açıklıyor. Metcalfe Yasası iş başında. Bu yalnızca S2F ile ilgili değil.

  • Bu yıl, Ethereum Bitcoin’den daha âlâ performans gösterdi ve BTC’ye karşı %260 daha fazla kar elde etti. Başkan altcoin bunu DeFi ve NFT kesimi eşliğinde gerçekleştirdi.

Üçüncü kısım:

Bitcoin’in ağı istikrarlı bir formda büyürken, Ethereum’un ağı süratle büyüyor. Ölçek vs Kıtlık.

  • Timmer’ın tahlilleri, Ethereum ağının büyüme oranına dayanmaktadır. Yatırım fonu yöneticisi Bitcoin’in Ethereum tarafından geride bırakılacağını öngörüyor.

Son kısım:

BTC’nin pahasını ETH ile karşılaştırdığımızda, muhtemelen yatırımcılar BTC’yi üstün kıtlık dinamikleri için ödüllendirdiği için ETH için büyük bir indirim görüyoruz. ETH’nin BTC’yi yakalamaya devam edip etmeyeceği 2022’de farklı bir şey olacak.

  • Timmer, yatırımcıların kıtlığı nedeniyle Bitcoin’i üstün bir kıymet deposu olarak görmeye devam ettiğini varsayıyor.

Önder altcoin projesinin PoS Blockchain’e süreksiz süreci hızlandırabilir

Bitcoin, 2021’in Nisan-Mayıs aylarında karbon ayak izi konusundaki artan telaşlar nedeniyle satış baskısına mağruz kaldı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, elektrikli otomobil üreticisi devi Tesla, bu nedenle Bitcoin ödemelerini askıya aldı. JPMorgan analisti Nikolaos Panigirtzoglou ise Ethereum’un PoS’a geçmesiyle Bitcoin’den daha bir seçenek olacağını söylüyor. Bitcoin pandemi başlangıcında sıfıra yakın faiz oranlarından ve mali gevşemeden yararlanarak üstel bir büyüme sergiledi. Uzmanlar, Ethereum’un EIP-1559 güncellemesiyle deflasyon kripto para ünitesine geçiş yaparken, gerekli kıtlığı sağlayabileceğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.