Alt Coin

Yatırım Şirketi, Sepetine Bu Altcoin’i Ekledi: Bu 2’sini ise Çıkardı!

Kripto paralara yönelik varlık yöneticisi Grayscale Investments, Grayscale DeFi Fund’ı ve Digital Large Cap Fund’ında çeşitli değişiklikler yaptı. Bu kapsamda birtakım altcoin projeleri fondan çıkarıldı, kimileri ise eklendi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Grayscale, fonuna altcoin ekledi ve çıkardı

3 Ocak tarihli bir duyuruda Grayscale, iki fonunda yaptığı değişiklikleri ayrıntılandırdı. DeFi Fonu’na Flexa ödeme ağının lokal teminat tokenı olan AMP eklenirken, Bancor (BNT) ve Universal Market Access’in (UMA) tartısı kaldırıldı. Flexa, kripto ödemelerini teminat altına almak için AMP tokenını kullanır ve traderların kriptoyu kolay kolay kabul etmesini sağlayan alıcılara fiat olarak geri verir.

Öte yandan Digital Large Cap Fund’ında token listesini değiştirmedi. Grayscale’in DeFi Fonu artık DeFi ekosisteminden dokuz farklı kripto varlığından oluşuyor. Uniswap (UNI) yüzde 42,33 ile fonda en yüksek yüke sahipken, yeni eklenen AMP yüzde 7,39’u oluşturuyor. Yazım sırasında, Grayscale DeFi Fonu’nun pay fiyatı 5,56 dolardır ve bu, 14 Temmuz’daki başlangıç ​​hisse fiyatı olan 5 dolardan bu yana yüzde 11,2’lik bir kara işaret eder. Fonun idaresi altında 11,6 milyon dolarlık varlık var ve 2,08 milyon paya sahip.

Grayscale, şu anda idare altında 30,1 milyar dolarlık varlığa sahip olan Grayscale Bitcoin Trust ile tanınıyor. Grayscale, yıl sonuna kadar 645.199 BTC tahakkuk ettirerek spot Bitcoin ETF’leri ve şirketleri ortasında 2021 yılına kadar Bitcoin (BTC) varlıklarında en çok artışın gerçekleştiği şirket oldu.  Bu ölçü, piyasadaki tüm BTC varlıklarının yüzde 71’ini oluşturuyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.