Alt Coin

Yatırımcılar Bitcoin ve ETH’den Çıkıp Bu 3 Altcoin’e Koşuyor!

Haftalık trader anketlerinden elde edilen dataları kullanan ve “kolektif bir fikir” oluşturma kabiliyeti gösteren otonom bir bot, birkaç altcoin projesinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) pazar hissesini silip süpürdüğünü gösteriyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Bitcoin ve altcoin traderları, bu kripto paralara yöneliyor

Real Vision Bot, sadece traderların tercihlerini inceleyerek, güzel performans gösteren “şaşırtıcı” bir rekora sahip olduğunu söylüyor. Real Vision, yeni bir tweet’te, borsalardaki Polkadot (DOT) varlıklarında bir artış görürken, algoritmanın Avalanche (AVAX) ve Polygon’un (MATIC) tarafında olduğunu söylüyor. Tweet’te aşağıdaki tabirler yer alıyor:

Real Vision borsa kripto portföyündekiler. Borsa portföyü kalabalıklaşıyor. Ethereum, Bitcoin ve Terra’nın yükü azaltıldı. Polkadot, AVAX ve Polygon’un ölçüsü artırıldı. Bot, son ikisini tercih ediyor/beğeniyor.

Sonuçlar, traderların hala çok sayıda Ethereum içeren bir portföyü tercih ettiğini, fakat ETH’nin portföylerdeki ölçüsünün geçen haftaya nazaran yüzde 2,36 düştüğünü gösteriyor. Bitcoin, portföy yükünün yüzde 10,3’ünü oluşturuyor ve geçen haftaya nazaran yüzde 3,36 düşüşle listede beşinci sırada yer alıyor. Bota nazaran portföyde öne çıkan, yüzde 4,59 artışla toplamda yüzde 15,9’a yükselen Polygon oldu.

Avalanche, varlıkların yüzde 9,87’sini oluşturmasıyla yedinci sırada yer aldı ve genel olarak geçen hafta yüzde 4,41 arttı. Polkadot, bot algoritmasının çok az ilgi göstermesine karşın kripto para borsalarında yüzde 5,32 artışla yüzde 9,81’e yükseldi. Terra (LUNA), portföy tartısında yüzde 3,41’lik düşüşle üçüncü sırada yer alırken, onu yüzde 2,29’luk artışla Fantom (FTM) izliyor. Portföylerde Cosmos (ATOM), Decentraland (MANA) ve Chainlink (LINK) de yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.