Bitcoin

Yönetici Duyurdu: Robinhood’da Büyük Kripto Para Olayı!

Robinhood yöneticisi, büyük bir haberi duyurdu. Robinhood, kripto para cüzdanlarını kademeli olarak piyasaya sürmeye başladı bile… Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Robinhood yöneticisi, büyük kripto para haberini duyurdu

Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda, Robinhood Baş Hukuk Sorumlusu Dan Gallagher, kripto para cüzdanlarının devam eden sunumuyla ilgili büyük heyecanını lisana getirerek, bunu Robinhood için “büyük bir olay” olarak nitelendirdi. Dan Gallagher, hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto cüzdanların piyasaya sürülmesi, Robinhood’da büyük bir olay.

Robinhood, özelliğin beta test etabında Ocak ayında birinci 1.000 kullanıcıya kripto para ünitesi cüzdanlarını tanıttı. Ocak ayının sonlarında, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, kripto cüzdanlarının piyasaya sürülmesinin, ek kullanım durumları sağlayacağı için başkan göğüs coin’ler için çok büyük bir mutabakat olduğunu belirtti. Bundan evvel, Robinhood kullanıcıları sırf değişken fiyat hareketi hakkında spekülasyon yapmak için DOGE satın alabiliyorlardı, fakat merakla beklenen özellik, yaratıcılara bahşiş vermeyi ve göğüs coin’li eserler satın almayı mümkün kılacak.

Dan Gallagher şirketin “uzun bir oyun” oynadığını belirtiyor!

ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nda eski bir kurul üyesi olan Gallagher, kriptonun dikkat edilmesi gereken “gerçekten değerli bir varlık sınıfı” olduğunu argüman ederek düzenleyicilerin bu mevzuda çok sert olmaması gerektiğini de kelamlarına ekledi.  Yasal yönetici, röportaj sırasında Robinhood‘un düşen pay senedi fiyatını da ele aldı ve Menlo Park merkezli şirketin “uzun bir oyun” oynadığını belirtti.

Robinhood payı, göğüs payları ve kriptoya olan talebin azalmasıyla birlikte Ağustos başında tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 85 dolara ulaştığından bu yana %84 düştü.  Şirket, geçen ay yaptığı toplantı sırasında ABD dışındaki kullanıcılar için kripto ticareti başlatacağını duyurdu. Robinhood CEO’su Vlad Tenev ve öteki yöneticiler, platforma daha fazla kripto para ünitesi ekleyeceklerini belittiler. Fakat halka açık bir şirket olmak süreci karmaşıklaştırıyor. Bu nedenle Shiba Inu topluluğu, Robinhood’u aylardır boşuna göğüs coin’i eklemeye çağırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.