Alt Coin

Yorumcu, Potansiyel Gördüğü 8 Metaverse Coin’i Paylaştı!

Kripto yorumcusu Mark Arguinbaev, piyasa kıymetine nazaran en düşükten en yükseğe sıralanan, en âlâ 8 metaverse coin projesini paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için derledik.

Potansiyeli olan düşük bedelli metaverse coin projeleri

8. Starlink (STARL)

Starlink, kullanıcıların Blockchain tabanlı iktisadında dijital varlıkları toplamasına ve ticaretine imkan tanıyan geniş bir 3D toplumsal cihan.

7. Bloktopia (BLOK)

Yorumcuya nazaran Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek vakitli 3D oluşturma motoru Unreal Engine 5’i kullanarak şimdiye kadar yapılmış en yüksek kaliteli metaverse’lerden kimilerini elde edebilecek.

6. CEEK VR (CEEK)

CEEK VR, müzik yayıncılığı ve akışının geleceği olmayı hedefliyor. Yorumcuya nazaran, CEEK, Kasım ayında The Ellen Show’da görünen CEEK VR 4D kulaklıklarla kriptodaki en sağlam pazarlama kampanyalarından birine sahip.

5. Victoria VR (VR)

Victoria VR, Unreal Engine tarafından desteklenen sürükleyici, gerçekçi bir metaverse coin projesi. Yorumcu Victoria VR’ın, gelecekte manalı iş iştirakleri oluşturmak için en son teknolojik yeniliklerden yararlanmaya çalıştığını belirtiyor.

4. UFO Gaming (UFO)

UFO Gaming, merkezi olmayan Blockchain tabanlı metaverse oyun platformu. Dark Metaverse, UFO Gaming’in bir dizi oyun içeren Metaverse’ü. Her oyun, kullanıcıların ziyaret edebileceği Dark Metaverse’de kendi gezegenine sahip.

3. Radyo Caca (RACA)

Radio Caca, bir DAO ve Maye Musk Mystery Box NFT’nin özel yöneticisi. Yorumcuya nazaran RACA, Maye Musk ile iştiraki nedeniyle en sıcak metaverse coin’lerden biridir.

2. Meta Hero (HERO)

Metaverse’e açılan kapı olarak isimlendiriliyor. Yorumcuya nazaran Metahero, bu listedeki en az paha verilen projelerden biri ve 2022’de muhakkak izlenmeye paha ve birebir vakitte daima olarak yüksek süreç hacmiyle güçlü topluluk takviyesine sahip.

1. WAX (WAXP)

Yorumcuya nazaran WAX, bilhassa Enjin Coin ve Theta Network üzere multi-milyar dolarlık projeler göz önüne alındığında, 2022’de kolaylıkla iki yahut üç katına çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.