Kripto Haber

YouTuber Logan Paul, NFT Marketplace, DAO Ventures için Ticari Markaları Dosyaladı

YouTube yıldızı, internet kişiliği ve yenilmez profesyonel boksör Logan Paul, 4 Şubat’ta yapılan çeşitli ticari marka başvurularına göre markasını Web 3’e çıkarıyor

)

“Originals by Logan Paul” başlıklı ilk dosyalama, mantar olmayan token (NFT) kategorisi altında sunuldu ve “indirilebilir fotoğraflar, sanat eserleri” konularını içeriyor. , arka reprodüksiyonlar, dijital arka dosyaları ve görüntü dosyaları ve değiştirilemez belirteçlerle kimliği doğrulanmış videolar.”

İkinci dosyalama “Originals DAO” adı altında geldi ve “alıcılar ve satıcılar için çevrimiçi bir pazar yeri sağlanmasını” içeriyor. indirilebilir dijital koleksiyonlar” ve “kullanıcıların tartışmalara katılması, şirketler ve bireylerle bağlantı kurması ve sanal topluluklar ve DAO’lar oluşturması için çevrimiçi bir topluluk oluşturma”.

Paul, NFT alanına yabancı değil – eski Vine yıldızı, 2021’de dijital koleksiyonlara 2,6 milyon dolardan fazla harcadığını söylüyor ve son aylarda birçok projeyi kamuoyuna duyurdu.

Web 3’te yer alan ünlülerin sirki büyümeye devam ederken, ticari marka başvuruları ortak bir başlangıç ​​noktası haline geldi. Lise basketbol yıldızı Bronny James Jr. ve son zamanlarda Kobe Bryant’ın malikanesi gibi yaklaşan NFT girişimleri için üç ticari marka başvurusunda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.