Alt Coin

Yüz Güldüren Ripple İddiası: Bu Düzeyler Öngörülüyor!

22 Aralık 2020’de SEC, Ripple Labs ve iki yöneticisine kayıtsız menkul değer olarak 1,3 milyar dolarlık süreç yaptıkları istikametinde dava açtı. Davanın keşif süreci, üçüncü kere olmak üzere 28 Şubat’a ertelendi ve nihayet sonuçlanacak. Öteki yandan kripto topluluğu, bir CoinMarketCap anketinde Ripple (XRP) fiyatının Şubat ve Mart düzeylerini belirledi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Topluluktan yüz güldüren XRP varsayımı

Ripple (XRP), Kasım ayında 1 dolar amacını aştıktan sonra, tüm piyasa düşüş eğiliminde olduğundan düzeltme yaptı. Piyasa belirsizliğine karşın, %82 iddia doğruluğuna sahip bir CoinMarketCap topluluğu, XRP fiyatını 3.339 oyla Şubat ayı sonunda 0.93 dolara ulaşmasını bekliyor. Gaye, XRP’nin mevcut fiyatından %57’lik yükselişi temsil ediyor. 31 Mart 2021 itibariyle topluluk (1.327 oyla), XRP fiyatının mevcut fiyattan %76 artışla 1.05 dolarda süreç göreceğine inanıyor.

Ripple (XRP) fiyatı dalgalanmaya devam ediyor

Davanın akabinde, yasal süreç devam ederken XRP fiyatı dalgalanıyor. Grafikler, XRP’nin fiyatının ağır baskı altında olduğunu gösteriyor, bu durum piyasanın geri kalanıyla benzer…

Ayrıyeten, XRP fiyatı, Ripple Labs’ın özel bir pay geri alımından sonra hafif yükseldi. Plana nazaran Ripple, C serisi fon toplama yatırımcılarından pay satın aldı. Genel olarak, Ripple’ın fiyatı, Ripple ve SEC davasının sonucu, piyasasının benimsenmesinin artması ve emsallerinin fiyat dalgalanmaları dahil olmak üzere üç kıymetli faktör tarafından yönlendirilmeye devam edecek üzere görünüyor. Analist Justinas Baltrusaitis, önümüzdeki günlerin kritik gelişmelerini sıralıyor:

  • XRP’nin geleceğini belirlemek zordur; Bununla birlikte, topluluk iddialarına dayanarak, fiyat muhtemelen uygun bir 2022’ye sahip olacak ve potansiyel olarak yıl içinde direncini kıracak.
  • XRP, büyük olasılıkla gelecek için açıklanan planların yanı sıra ödemeleri güçlendirmek için kendi hizmetinden yararlanacak.
  • Garlinghouse’a nazaran şirket, RippleNet altında optimist ve Ripple X, XRP Ledger’ın yararını artırmak için sıraya girdi.
  • Odak ayrıyeten, NFT, CBDC ve multi chain fonksiyonlar üzere öteki gelişmekte olan dallara de odaklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.