Alt Coin

Yüzde 1.200 Aşan Bile Var: Bu 3 Metaverse Coin Patladı!

Kripto para piyasası geçtiğimiz günlerde kan kaybetse de, genel olarak yükseliş yaşayan birtakım coin’lerin olduğu gözden kaçmıyor. Lakin devasa bedel kazanan bu altcoin’lerin epeyce yeni coin’ler olduğunu ve sert bir halde düşebileceğini belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak, en çok yükselen 3 metaverse coin projesinden bahsediyor olacağız…

Bu 3 metaverse coin, kripto para piyasasına meydan okuyor

Yükselişiyle genel piyasadaki stabil duruma meydan okuyan birinci coin, NinjaFloki (NJF) oldu. NJF, son 24 saatte yüzde 1.265’lik bir yükseliş kaydetti. Aralık 2021’de piyasaya sürülen NinjaFloki, Unity ile oluşturulmuş bir play-to-earn oyunu içerir ve bir Binance Smart Chain, göğüs ve metaverse coin’idir. Ninja Floki, oyuncuların manileri, canavarları ve bulmacaları aşmaya çalıştığı, zorluk düzeyi artan 2D bir platform oyununa sahiptir.

İkinci olarak, Web3 Inu (WEB3) yüzde 200’ün üzerinde bedel kazandı; lakin hafif bir geri çekilme yaşamaya başladığını belirtmek lazım. Ocak 2022’de piyasaya sürülen Web3 Inu, kullanıcıların Web3 Inu Metaverse’deki işletmeleri kiralayarak mükafatlar kazanmalarını sağlayan Rent-to-kazan token konseptine sahip bir metaverse/meme coin’idir. WEB3, kullanıcıların Web3 Inu oyununun zincir üstü katmanında satın alabilecekleri, takas edebilecekleri, kullanabilecekleri ve harcayabilecekleri tokenlardır.

Son olarak, Alien Shiba Inu (ASHIB) yüzde 100’ün üzerinde yükseldi. Bu token da hafif bir düşüş yaşıyor. Kasım 2021’de piyasaya sürülen Alien Shiba Inu, uzaylı temalı Shiba Inu’ya sahip bir Binance Smart Chain göğüs coin’idir. Projede, bir NFT toplama oyunu, merkezi olmayan bir borsa ve AlienShibaInuCrew isimli bir Marketplace de dahil olmak üzere üç amiral gemisi eser bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.