Kripto Haber

Zero Hash, Dijital Varlıkları Hizmet Olarak Genişletmek İçin 105 Milyon Dolar Artırdı

Şirketlerin müşterilerine dijital varlıklar sunmalarına yardımcı olan Zero Hash, küresel bir genişlemeyi körüklemeye yardımcı olmak için önceki sermaye artırımından sadece üç ay sonra D Serisi fonla 105 milyon dolar topladı.

  • Müşterilerinin kripto ve NFT hizmetlerini entegre etmesine olanak tanıyan altyapıyı sağlayan şirket, personel eklemeyi, stratejik satın almaları değerlendirmeyi, katman 2 protokolleri için desteği artırmayı ve desteklenen varlık sayısını iki katına çıkarmayı planlıyor. yıl.
  • Kurucu ve CEO Edward Woodford basın bülteninde “Sıfır Hash,“ hizmet olarak dijital varlıklar ”ın yeni bir fintech dikeyini tanımladı. “Tezimiz çok basit – her finansal hizmet firması ve çok çeşitli müşteri işletmeleri, önümüzdeki on iki ay içinde bir kripto veya NFT ürünü sunacak. ”
  • Şirketteki yatırımcılar arasında artık risk sermayesi şirketi NYCA olan Bain Capital ve milyarder yatırımcı Steve Cohen’in liderliğindeki firma Point72 Ventures yer alıyor. NYCA ve Point72, Eylül ayındaki 35 milyon dolarlık C Serisi turunda da yer aldı.
  • Zero Hash ürün paketi, kripto alım satımından eşler arası transferlere ve stake etmeye kadar çeşitlilik gösterir. Şirket, dijital varlıkları sunmak için gereken arka uç teknolojisini ve düzenleyici lisansları yönetir. Zero Hash kullanan şirketler arasında neo-bankalar MoneyLion ve Wirex, ödeme işlemcileri MoonPay ve Ramp ve perakende brokerleri TradeZero ve TradeStation yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.